Rhythm And Blues Magic
2024. gada 13. marts, 19:00
Rhythm And Blues Magic

Koncerts KKC Lielā zāle

Biļešu iepriekšpārdošana

Adeama Walkowiak - fantastiskā vokāliste no Lielbritānijas ar enerģisku un aizraujošu šovu Latvijā! Šoreiz viņa uzstāsies kopā ar populāro Latvijas blūza un R&B grupu "Latvian Blues Band".

Adeama Walkowiak ir izcila britu dziedātāja ar dziļām mūzikas saknēm. Viņas tēvs spēlēja regeja grupā "Third World", bet viņas mamma muzicēja kopā ar tādām mūzikas zvaigznēm kā Chaka Khan, Whitney Houston un Gary Moore. Adeama uzauga mūzikālā ģimenē un bieži piedalījās pasaules tūrēs kopā ar savu tēvu. Viņai ir vairāk nekā 30 gadu dziedāšanas pieredze un viņa ir izdevusi vairākas dziesmas, kuras guvušas plašu atzinību. Adeama ir izveidojusi veiksmīgu mūziķes karjeru, nesen nodibinājusi savu grupu "Wild Flame" ar kuru aktīvi koncertē pa visu Eiropu. Adeama ir kļuvusi par ievērojamu figūru blūza mūzikas jomā un nesen tika apbalvota ar "Gada vokāliste" titulu, balsojot "Luz Blues" radio klausītājiem Poznaņā. 

Adeama par sevi saka:
"Es teiktu, ka mana mūzika ir blūza, roka, soula un gospeļa sajaukums. To ir spēcīgi ietekmējuši visi šie mūzikas žanri. Es dziedu un uzstājos ar lielu enerģiju, un man patīk veidot krāsainus un kaislīgus priekšnesumus." 


Adeama Walkowiak grupas "Wild Flame" YouTube kanāls


Bet tas nav viss!

Vai ir kāds, kurš vēl nezin un nav dzirdējis Latvijas spicāko blūza un R&B grupu "Latvian Blues Band"?

Labi zināmais specializētais žurnāls "Soul Food Journal" rakstīja: "Katrs, kurš kādreiz ir redzējis šos puišus uz skatuves, apzvērēs, ka Misisipi ietek Baltijas jūrā! Viņu spēles prieks neizbēgami tiek nodots klausītājiem. Pūšamo instrumentu grupa kopā ar ritma sekciju un grupas frontmeni Jāni "Bux" Bukovski (ģitāra/vokāls) sola augsta līmeņa blūza un R&B izklaidi."

Šī grupa ir guvusi ievērojamu atzinību ne tikai Latvijā, bet arī citur Eiropā kā arī ASV un Kanādā.

Viens no mūzikas kritiķiem, kurš pirmo reizi dzirdēja grupu dzīvajā izpildījumā pateica īsi un kodolīgi: "Vislabākais, ko esmu dzirdējis šajā jomā ilgu laiku, un tas attiecas uz visu Eiropu."

Latvian Blues Band YouTube kanāls


Šis koncerts solās būt enerģisks un aizraujošs, piepildīts ar blūza un R&B skaņām, kas garantē neaizmirstamas emocijas un mūzikas piedzīvojumu.

SPECIĀLS PIEDĀVĀJUMS KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM!!!

Tiek piedāvātas "Fanu kluba" biļetes. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka katrā koncertās būs maksimums 10 biļetes, kuru īpašnieks automātiski kļūs par "Latvian Blues Band" Fanu kluba biedru. Savā īpašumā viņš/-a iegūs:

1.    "20 gadu jubilejas koncerta" dubulto disku
2.    iespēju iepazīties ar grupu klātienē
3.    iespēju kopā nofotogrāfēties
4.    iegūt autogrāfus no visiem grupas dalībniekiem
5.    parunāties par un ap mūziku

Tikšanās ar grupu back-stage pēc koncerta, 30 minūšu garumā.

Agrā putna biļete (līdz 28.12.2023) EUR 20,-

Standarta biļete (no 29.12.2023 līdz 29.02.2024) EUR 25,-

Pēdējā brīža biļete (no 01.03.2024 līdz pat koncerta sākumam) EUR 35,-

Fanu kluba biļete EUR 50,-

Atpakaļ uz pasākumiem