“PRIME ORCHESTRA” no Ukrainas
2022. gada 28. maijs, 20:00
“PRIME ORCHESTRA” no Ukrainas

Koncerts Estrāde

Biļešu iepriekšpārdošana

Sestdien, 28. maijā, 20.00 Kuldīgā, pilsētas estrādē, viesosies “PRIME ORCHESTRA” no Ukrainas. Pasākuma rīkotājs SIA “YOU ARE events Liepāja” norāda, ka savāktie līdzekļi tiks pārskaitīti palīdzības sniegšanai Ukrainas bēgļiem.

“PRIME ORCHESTRA” nāk no Ukrainas pilsētas Harkivas. Kolektīvs tika izveidots 2014. gadā “World Hits” projekta ietvaros un uzreiz ieguva publisku atzinību un slavinošus kritiķu vērtējumus. Producenti Maksims Maksimenko, Jurijs Ribalka un Aleksejs Haroļskis jau no paša sākuma izvirzīja ļoti augstus un grūti sasniedzamus mērķus, taču, pateicoties mūziķu talantam, meistarībai, augstajam aranžējuma līmenim un, pats galvenais, patiesai profesionalitātei, mērķi tika sasniegti. “PRIME ORCHESTRA” jau no pirmajām izrādēm iekaroja pateicīgo skatītāju apbrīnu un pelnītu mīlestību daudzās pasaules valstīs.

Unikālo “PRIME ORCHESTRA” skanējumu veido orķestra, rokgrupas, dīdžeja un divu solistu simbioze. Tik neparasts daudzveidīgu žanru un meistaru apvienojums ļauj radīt ko jaunu, neparastu un tajā pašā laikā atpazīstamu no it kā jau labi zināmiem, atzītiem mūzikas darbiem. Sena, labi zināma mūzika “PRIME ORCHESTRA” izpildījumā izskan jaunā veidā: vai nu apburoši spilgti un temperamentīgi, vai klasiski eleganti un tajā pašā laikā ārkārtīgi moderni.

Pēc divu gadu ierobežojumu perioda “PRIME ORCHESTRA” kolektīvs ieradies koncerttūrē Baltijas valstīs. Karadarbības dēļ tūre atkal gandrīz neizdevās, bet, pateicoties privātpersonu un organizāciju palīdzībai, “PRIME ORCHESTRA” mūziķi varēja izbraukt no Ukrainas karadarbības zonas un ir gatavi iepriecināt mūs ar savu mūziku.


Tūres organizatori nolēma palīdzēt Ukrainas bēgļiem un nodrošināt viņiem darbu Latvijā koncertu organizēšanas jomā.

Atpakaļ uz pasākumiem