Pašas skaistākās dziesmas | Anta Eņģele, Marko Ojala
2024. gada 1. maijs, 18:00
Pašas skaistākās dziesmas | Anta Eņģele, Marko Ojala

Koncerts KKC Lielā zāle

Biļešu iepriekšpārdošana

Antu Eņģeli var dēvēt dažādi: dziedātāja, dziesminiece, dziedinātāja. Ar savu ģitāru un balsi viņa aizskar klausītāja dziļākās dvēseles stīgas pavisam tieši. Katra dziesma ir kā stāsts, kas izceļ sen aizmirstas, nostaļģiskas un dārgas atmiņas. Antas zemais balss tembrs, personības harisma un spēja aizmirstai dziesmai likt ieskanēties ļoti personīgi atstāj dziļu iespaidu uz ilgu laiku. Varbūt uz visu mūžu.

Savukārt Marko Ojala – sirsnīgs, atraktīvs cilvēks, kurš apveltīts ar skaistu baritonu - apguvis podziņu akordeona spēli Juveskulas konservatorijā, bet pārvalda arī ģitāru un mandolīnu. Mūziķis nācis no Somijas ziemeļiem, bet Latvijā dzīvo jau kopš 2000. gada.

Koncertprogrammā “Pašas skaistākās dziesmas” klausītājiem būs iespēja atkal izbaudīt abu mākslinieku kopā muzicēšanas prieku. Skanēs Raimonda Paula, Ivara Vīgnera, Jāņa Sildega, Ulda Stabulnieka, Jāņa Lūsēna un citu autoru dziesmas. No jauna ieskanēsies kādreiz tik populārās dziesmas no Fredija Kvinna repertuāra.

Koncerta ilgums atkarīgs no plaudēšanas skaļuma.

Abi mākslinieki kopā muzicē jau 15 gadus. Publika atzinīgi novērtējusi jau iepriekš veidotās tematiskās koncertprogrammas, kas bija veltītas Latvijas jūrniecības uzplaukumam 20. gadsimtā, 30.-to gadu tango karalim Oskaram Strokam un Latvijā sastopamajiem putniem. Anta un Marko piedalījušies arī dažādos festivālos, tostarp Mūzikas un mākslas festivālā “BILDES”, pilsētu svētkos un citos notikumos daudzviet Latvijā. Abi kopā muzicējuši pie tautiešiem Zviedrijā un Norvēģijā.

Biļetes Kuldīgas kultūras centra kasē un bilesuparadize.lv


Atpakaļ uz pasākumiem