Grupas "bet bet" labāko dziesmu koncerts
2023. gada 18. februāris, 18:00
Grupas "bet bet" labāko dziesmu koncerts

Koncerts KKC Lielā zāle

Biļešu iepriekšpārdošana

Grupa “bet bet” tikko nosvinējusi savu 30 gadu jubileju, turpina iepriecināt klausītājus ar savu visu laiku labāko dziesmu programmu, kurā iekļauti tādi pazīstami un publikas iemīļoti grupas hiti kā – “Mazs cinītis”, “Vakara vējā”, “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Pieklauvē”, “Man vienalga viss”, “Diena”, “Es tevi nemīlu”, “Mana mīļā meitene”, “Agrā Ritā“ un citi, laika pārbaudi izturējuši skaņdarbi jaunās un jau pazīstamās versijās.
Šajā koncertprogrammā Zigfrīds beidzot no futrāļa izņems savu vijoli un mainīs dažādus instrumentus. Guntars nolasīs kādu īpašu dzejoli klausītājiem, bet Uģis un Andris demonstrēs savas instrumentālistu prasmes.
Koncertu norises vietās varēs iegādāties jauno grupas 60 dziesmu vārdu un nošu grāmatu, kā arī grupas jauno jubilejas izlases CD un Guntara Rača jaunākos dzejoļu grāmatu sērijas “365” izdevumus. Pēc koncerta dalībnieki sniegs autogrāfus un labprāt nofotografēsies ar klausītājiem.
“bet bet” atbalstītāji jau zina, ka katrs grupas koncerts vienmēr tiek spēlēts ar pilnu atdevi, ir savā ziņā neatkārtojams un būs kā īsts enerģijas lādiņš uz ilgu laiku!
Grupas pirmsākumi:
"bet bet" dalībnieki satiekas 1991.gada pavasarī. Tas notiek, sadaloties tolaik jau populārajām grupām "Jauns Mēness" un "Zodiaks". Pēc pirmās ASV turnejas "Jaunu Mēnesi" pamet Guntars Račs (bungas, balss), Aivis Kalvāns (bass) un Uģis Tirzītis (ģitāra, balss). Savukārt, atgriežoties no Amerikas, arī grupas "Zodiaks" "pirmā vijole" Zigfrīds Muktupāvels (balss, vijole, taustiņi) nolemj meklēt citus sabiedrotos. Kāda 1991. gada marta dienā visi satiekas mazā Rīgas pagrabiņā, kurā dzīvo Guntars, un vienojas par jaunas grupas izveidi.
Jau pirmajā gadā populārajā dziesmu aptaujā "Mikrofons" dziesma "Diena" iegūst 3. vietu, savukārt dziesma "Man vienalga", ne bez skandāla, tiek nominēta par pašu populārāko aptaujā "Vecais Ratiņš".
Jau dibināšanas gada pirmajā vasarā grupa dodas savā pirmajā Vislatvijas koncertturnejā. Publikas atsaucība ir liela, pateicoties vienkāršajām dziesmām un atraktīvajam izpildījumam.
Pēc koncerta Talsos 1991.gadā Zigmars Liepiņš (Radio SWH prezidents un komponists) saka: " Veči, tas ir vienkārši forši, tāpēc, ka tas ir vienkārši un patiesi ! Jūs esat trāpījuši īstajā nišā, kurā esat vienīgie! "
Ainars Virga (Līvi ): "Man togad likās, ka bez "bet bet" latviešu mūzikā nekas nenotika, viņi bija vienīgie, kas varēja piepildīt koncertzāles un kurus varēja ar prieku klausīties."
Atpakaļ uz pasākumiem