ĀRIJAS ELKSNES DZĪVES MELODIJAS - ĀRIJAI ELKSNEI - 95!
2024. gada 19. novembris, 19:00
ĀRIJAS ELKSNES DZĪVES MELODIJAS - ĀRIJAI ELKSNEI - 95!

Koncerts KKC Lielā zāle

Biļešu iepriekšpārdošana

Ārija Elksne - mīlēta, dievināta, pielūgta.   Viņas dzīves stāsts ir leģendām un pravietiskiem notikumiem apvīts.  Koncertuzvedums ļaus vēlreiz izdzīvot to, kas dzejniecei bija svarīgs - skaistā un vienotā  dziesmu, dzejas un atmiņu izrādē.  

Uzveduma īpašais viesis komponists Uldis Marhilevičs.

Koncertuzvedumā  piedalās dziedātāja un komponiste Laila Ilze Purmaliete, aktrise Dace Bonāte (kura iejutīsie dzejnieces tēlā), aktieris un dziesminieks Juris Hiršs  vai Mārtiņš Brūveris vai Emīls Kivlenieks,  aktieris Lauris Subatnieks, dziedātāja Ieva Sutugova, pianists Anatolijs Livča,  ģitārists Jānis Kalniņš,  bundzinieks  Uģis  Kruskops, vijoļnieks Aleksejs Bahirs vai Gidons Grīnbergs,   Rīgā  un Ogrē - diriģente Aira Birziņa un koris "Dzintars", Limbažos koris "Kalme" -  Jāņa Misiņa vadībā, Jēkabpilī Koris "Unda" -  Sandras Bondares vadībā.

No iemīļotām dziesmām uzvedumā skanēs tādas  kā -"Lūgums", "Kā caur pelniem", "Par visu maksāju es dārgi", "Jau atkal jubileju svētam", "No vienas mūžības uz otru ejot", "Viss, kas bija, bij no tīra vējā",  "Mantojums", "Cik skaistas dekorācijas", "Ko tu tā skaties manī", “Man aprīlī ir jābūt mājās” ...   kā arī būs  jaunas dziesmas, ko  sacerējusi  Laila Ilze Purmaliete īpaši šim koncertuzvedumam

Koncertuzvedumā skanēs dažādu komponistu dziesma ar Ārijas Elksnes vārdiem – Ulda Marhileviča, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Aivara Hermaņa, Māra Lasmaņa,  Harija Užāna, Jura Hirša, Pētera Stutāna un Lailas Ilzes Purmalietes dziesmas.

Atpakaļ uz pasākumiem