18. Pavasara palu šovs Lido zivis Kuldīgā
2024. gada 27. aprīlis, 11:00
18. Pavasara palu šovs Lido zivis Kuldīgā

Festivāls Pilsētas dārzs

Sestdien, 27. aprīlī, no 11.00 līdz 16.00 jau astoņpadsmito reizi norisināsies palu šovs “Lido zivis Kuldīgā”. Pavasaris klāt! Domas spieto, hormoni trako, bet Kuldīgā zivis lido, tāpēc Kuldīgas kultūras centrs aicina pavadīt aizraujošu dienu Kurzemes pērlē Kuldīgā atraktīvās, aktīvās un izzinošās nodarbēs, baudot muzikālus priekšnesumus, dažādus gardumus un vērojot vimbu augstlēkšanas derbiju virs Eiropas platākā ūdenskrituma.

 

11.00 Pilsētas dārzā uz skatuves oficiāli tiks atklāta Kuldīgas novada aktīvā tūrisma sezona. Pēc tam skatītājus priecēs orķestra “Jūrmala” sekstets, Latvijas un Lietuvas mūziķu kopprojekts “Kad džezs saiet vimbās” un ielu teātra grupa “Puppet Street Band” no Itālijas.

Pleznas, knābjus, spalvas un spārnus, lielas un mazas zivis un citas ūdens radības varēs izpētīt vides izziņas piestātnēs, kā arī uzzināt, kas ir taksidermija un kā nenodarīt pāri Baltijas jūrai.

“Tūristu un ceļotāju lenktuve” vilinās ar aktuālākajiem tūrisma piedāvājumiem un degustācijām.

Aktīva dzīvesveida cienītājus gaidīs “Pludiņa un Āķīša taka”, drosmes, veiklības un atjautības pārbaudījumi kopā ar Kuldīgas skautiem un iespēja iemēģināt roku loka šaušanā.

Ģimenēm ar bērniem būs lieliska iespēja darboties “Meža ABC teātrī”, izziņas un atpūtas centra “Namadara darbnīcā”, tapot un tamborēt lietišķās mākslas studijas “Varavīksne” un rokdarbu kopas “Čaupe” meistaru vadībā, spēlēt spēles zaļā pļavā ar radošās apvienības “Pasaku nams” tēliem. Maziem un lieliem eiropiešiem aktivitātes būs sagatavojis arī “Europe Direct Kuldīga”.

Mākslas cienītājus iepriecinās Tautas tēlotājas mākslas studijas “Kuldīgas palete” izstāde – darbnīca.

Gardēžus, ja vien iegriezīsies pareizais vējš, gaidīs kūpinātas zivis no Pāvilostas Dzintara, bet, neatkarīgi no laika apstākļiem, būs iespēja nobaudīt SIA “Cepliņi” vārīto zivju zupu un izslavēto Padures saimnieču koču.

Pirkt un pārdot gribētāji satiksies pavasara tirdziņā Liepājas un Kalna ielā, bet stāstu stāstītāji un klausītāji pulcēsies pie pavarda 18. Kurzemes stāstnieku festivāla “Ziv zup” stāstu kafejnīcā Virspilskunga tiesas nama sētā, Baznīcas ielā 34.

Tas viss nedrīkst notikt bez Tevis! Tiekamies Kuldīgā!

Atpakaļ uz pasākumiem